Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finclub fin Glandincaps

Doplňky stravy » Lecitin a olejové produkty
Finclub

fin Glandincaps
fin Glandincaps
Aktuální cena webu finclub.cz
Dostupnost:Skladem
ks

Koupit na eshopu finclub.cz

Pupalkový olej v kapslích
Katalog. číslo: 300 907

Glandincaps obsahuje olej získaný z pupalky dvouleté (Oenothera biennis). Pupalkový olej je za studena lisovaný, získává se z prvního lisování (tzv. panenský olej), je zpracován bez použití chemikálií, pouze mechanickým lisováním, jsou v něm zachovány všechny účinné složky. Je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 

Pupalka dvouletá (zdroj kyseliny gamalinolenové - GLA) se doporučuje u předmenstruačních stavů a nervového napětí, pomáhá ulevit při bolestivé menstruaci, podporuje přirozené fungování kloubů, pomáhá zvyšovat odolnost vůči kožním problémům, je součástí ochrany srdce a cév.
Dávkování: 2 kapsle 2x denně, během nebo po jídle
Jedna kapsle obsahuje: 500,2 mg za studena lisovaného pupalkového oleje, 46,75 mg kyseliny gamalinolenové, 2,5 mg vi-tamínu E. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Balení: 168 kapslí

Zejména pro: mladší ženy, předškolní děti, studenty, ženy - období klimakteria, ženy - příprava na těhotenství, ženy starší 35 let
Příznivě působí během: Ekzémy, Hormonální poruchy, Klimakterium, Lupénka, Menstruační bolesti, Neplodnost, Roztroušená skleróza, Vypadávání vlasů, Zánět kloubů
Období kúry: jaro, léto, podzim, zima
Obsahuje látku: vitamin E, za studena lisovaný pupalkový olej

 

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny