Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finclub fin Selenitabs

Doplňky stravy » Minerály a stopové prvky
Finclub

fin Selenitabs
fin Selenitabs
Aktuální cena webu finclub.cz
Dostupnost:Skladem
ks

Koupit na eshopu finclub.cz

Selen obohacený o vitamíny a minerály
Katalog. číslo: 300 974

Selenitabs obsahuje selen, je obohacen o zinek, mangan a vitamín C.
Selen přispívá k normální spermatogenezi (tj. k tvorbě spermií - mužských pohlavních buněk). Je užitečný pro udržení zdravých vlasů i nehtů. Přispívá k normální činnosti štítné žlázy, prospívá funkci imunitního systému. Je součástí ochrany buněk před oxidativním stresem - pomáhá chránit organismus před útokem volných radikálů, agresivních látek, které se vyskytují v okolním prostředí nebo se vytvářejí v organismu, atakují buňky v těle a mohou je poškodit.
Mangan pečuje o dobrý stav kostí, napomáhá tvorbě pojivových tkání. Zinek je prospěšný pro udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů i pokožky, pomáhá udržet hladinu testosteronu v krvi, pečuje o zrak. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu důležitého pro chrupavky, kosti i pokožku, je prospěšný v péči o imunitní i nervovou soustavu, pomáhá bojovat s únavou, podporuje vstřebávání železa.

Dávkování: 1 tableta denně, ráno, po jídle
Jedna tableta obsahuje: 269 mg prášku z aceroly (60 mg vitamínu C); 147,45 mg mrkvové moučky; 10 mg citrusových bioflavonoidů; 5 mg prášku z černého rybízu; 5 mg extraktu ze slupek hroznového vína; 10 mg zinku; 2,5 mg manganu; 50 μg selenu. Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Balení: 120 tablet

Příznivě působí během: Anémie, Chemoterapie, Hojení ran, Migrény, Nádory, Neplodnost
Období kúry: jaro, zima
Obsahuje látku: citrusové bioflavnoidy, mangan, prášek z aceroly, prášek z černého rybízu, prášek z mrkvové moučky, prášek ze slupek hroznů, zinek

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny