Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finclub fin Vi-va HA collagen

Doplňky stravy
Finclub

Viva collagen
Viva collagen
Aktuální cena webu finclub.cz
Dostupnost:Skladem
ks

Koupit na eshopu finclub.cz

Rybí kolagen Peptan™
Katalog. číslo: 300 153

Doplněk stravy Vi-vaHA collagen obsahuje rybí hydrolyzovaný kolagen Peptan™, kyselinu hyaluronovou a vitamín C. Kolagen a kyselina hyaluronová jsou důležité pro zdraví pokožky, pojivové tkáně a pohybového aparátu. S přibývajícím věkem se jejich tvorba postupně snižuje, proto je vhodné je doplňovat. Přispívají k udržení pružné a svěží pleti, podporují hydrataci pokožky, pozitivně ovlivňují její hebkost a elasticitu.

Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání, tedy i chrupavky. Rybí kolagen Peptan™ nezatěžuje trávicí systém a je velmi dobře vstřebatelný.
Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která se nachází ve všech živých organismech. Je součástí pojivových a nervových vláken, ve velkém množství se nachází v očním sklivci, v kloubním mazu a v kůži. Vyplňuje mezibuněčný prostor kožních buněk, udržuje jejich pevnost a pružnost.
Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, zubů, kůže a cév. Má kladný vliv na obranyschopnost organismu, na činnost nervové soustavy, podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem, je užitečný v boji s únavou.

Doplněk stravy VIVA collagen se doporučuje ženám i mužům ve zralém věku, je vhodné užívat ho po dobu 4 až 8 týdnů. S věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace a přirozené produkce kolagenu, což vede ke ztrátě její pevnosti a k tvorbě vrásek.

Balení: 500 ml s praktickou odměrkou
Dávkování: 50 ml denně, najednou nebo rozdělit 2x 25 ml, užívat samostatně nebo rozředit vodou, minerálkou apod.
Denní dávka obsahuje: 10 g rybího kolagenu Peptan™, 100 mg kyseliny hyaluronové, 75 mg vitamínu C, broskvové pyré

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny