Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finclub fin VitaBtabs

Doplňky stravy » Vitamíny
Finclub

fin VitaBtabs
fin VitaBtabs
Aktuální cena webu finclub.cz
Dostupnost:Skladem
ks

Koupit na eshopu finclub.cz

Zdroj vitamínů řady B
Katalog. číslo: 300 968

VitaBtabs obsahuje kyselinu listovou a B vitamíny, včetně B12. Spotřeba vitamínů řady B se zvyšuje např. v těhotenství, během kojení, u těžce pracujících lidí. Jsou důležité pro obranyschopnost organismu, pro krvetvorbu, pro normální funkci nervového systému. Nízká hladina B vitamínů byla zaznamenána např. u seniorů, rekonvalescentů, u žen užívajících hormonální antikoncepci, může se projevit emoční nevyrovnaností, častými prasklinkami v koutcích úst nebo nechutenstvím.
Kyselina listová podporuje krvetvorbu, je vhodná při pocitech únavy, pečuje o psychiku, přispívá k funkci imunitního systému, u těhotných žen je důležitá pro růst a vývoj plodu. Vitamín B12 přispívá k tvorbě červených krvinek, k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B3 podporuje normální energetický metabolismus, pečuje o stav sliznic. Vitamín B1 je prospěšný pro správnou činnost srdce. Vitamín B2 přispívá k udržení normálního stavu zraku. Vitamín B5 pozitivně působí na mentální činnost. Vitamín B6 napomáhá regulaci hormonální aktivity, přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu (bývá nazýván „cholesterolem 3. tisíciletí“).
Dávkování: 1 tableta denně, nalačno
Jedna tableta obsahuje: 18 mg vitamínu B3; 4 mg vitamínu B5; 2,2 mg vitamínu B6; 1,6 mg vitamínu B2; 1,4 mg vitamínu B1; 300 μg kyseliny listové; 30 μg biotinu; 3 μg vitamínu B12; 264,5 mg kukuřičného škrobu. Výrobek není určen dětem do 3 let.
Balení: 150 tablet

Zejména pro: mladší ženy, předškolní děti, ženy - kojící matky, ženy - příprava na těhotenství, ženy - těhotenství
Příznivě působí během: Anémie, Cirhóza jater, Mononukléoza jater, Nechutenství, Těhotenství
Období kúry: jaro, léto, podzim, zima
Obsahuje látku: biotin, kyselina listová, vitamin B1, vitamin B12, vitamin B2, vitamin B3 (niacin), vitamin B5, vitamin B6

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny