Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finclub Hyaluronic liftingový Set

Kosmetika Itálie
Finclub

Liftingový Set
Liftingový Set
Aktuální cena webu finclub.cz
Dostupnost:Skladem
ks

Koupit na eshopu finclub.cz

 Pro nový vzhled pokožky již za 20 minut

  • působí prostřednictvím liftingové masky, liftingového séra a liftingového krému, obsahuje čistou kyselinu hyaluronovou
  • anti-aging účinek - pokožku omlazuje a zvlhčuje
  • přirozený liftingový efekt - pleť vypíná a zpevňuje

Výzkumné laboratoře italského výrobce - firmy Natura & Benessere - vytvořily liftingový set s obsahem čisté kyseliny hyaluronové. Tato čerstvá NOVINKA nabízí efektivní a okamžité řešení pro ochablou a stárnoucí pleť při používání přípravků s cíleným složením: kyselina hyaluronová, organický Aloe Vera gel, arganový olej, organický olej z pšeničných klíčků, sójové proteiny.

Díky cílenému složení aktivních látek a systému aplikace lze dosáhnout následujících kosmetických výsledků:

a) Přírodní liftingový efekt Působením přírodních ingrediencí, jako jsou kyselina hyaluronová, arganový olej, olej z pšeničných klíčků a sójové proteiny, kůže získá větší elasticitu s viditelným a intenzivním liftingovým výsledkem.

b) Zvlhčující a anti-aging efekt Omlazující účinek podpoří kyselina hyaluronová, která pomáhá udržet kůži hydratovanou a současně redukovat vrásky.

c) Zářivá a hladká pleť Organický Aloe Vera gel dodává pokožce rovnováhu a působí proti stárnutí, výsledkem je jemná a zářivá pleť.

Použití: Hyaluronic Set je vhodný pro všechny typy pleti. Masku stačí nanášet jednou týdně (jelikož podporuje mikrocirkulaci kůže, výjimečně se po jejím nanesení mohou objevit začervenalá místa).

Jak nanášet Hyaluronic Set?

Masku „slisovanou“ do tvaru tablety vložte do prázdné krabičky. Pokapejte tekutinou z lahvičky, množství dle rysky (4 rysky - 4 aplikace).
Maska navlhne a zvětší svůj objem. Poté ji rozviňte, opatrně „položte“ na odlíčený obličej, vyhlaďte a nechejte působit cca 20 minut.
Pravidelně ráno i večer aplikujte na obličej malé množství SÉRA, poté rozetřete KRÉM.

Set obsahuje: „tekutou“ liftingovou masku (50 ml), krém (15 ml), sérum (15 ml), 4 masky slisované do tablet a krabičku určenou ke zvlhčení masky = jedná se o měsíční kúru.

 

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny