Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finclub Pycnogenol Strong

Doplňky stravy » Ostatní speciální produkty
Finclub

Pycnogenol Strong
Pycnogenol Strong
Aktuální cena webu finclub.cz
Dostupnost:Skladem
ks

Koupit na eshopu finclub.cz

Výtažek z kůry pobřežní borovice
Katalog. číslo: 300 131

Doplňky stravy Pycnogenol a Pycnogenol Strong obsahují patentovanou látku Pycnogenol®, získanou z kůry pobřežních borovic (Pinus maritima), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii. Rozdíl mezi produkty je v obsahu účinné látky: přípravek Pycnogenol je zdrojem 20 mg Pycnogenolu® v jedné tabletě, Pycnogenol Strong obsahuje dvojnásobné množství této látky (tj. 40 mg v tabletě).
Pycnogenol je považován za silný antioxidant, ochraňuje buňky před volnými radikály, pomáhá tak chránit organismus jako celek. Přispívá k posílení kardiovaskulárního systému, má příznivý vliv na cirkulaci krve, napomáhá redukovat výskyt křečových žil. Je užitečný v rámci péče o zrak, prospívá pokožce, kdy pomáhá obnovit její elasticitu. Pomáhá redukovat produkci histaminu (vhodné pro alergiky). Mezi potenciální uživatele patří osoby, které často čelí škodlivým vnějším vlivům nebo stresovému prostředí.

Dávkování: 1 - 2 tablety denně, po jídle
Jedna tableta obsahuje: 40,2 mg Pycnogenolu® - patentovaného výtažku z kůry pobřežní borovice (Pinus maritima), 162,3 mg kukuřičného škrobu. Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.
Balení: 60 tablet

Zejména pro: managery, sportovce
Příznivě působí během: Bércový vřed, Cévy, Cukrovka, Křečové žíly, Nadměrné sledování televize, Neplodnost, Oční poruchy, Snížení rizika u kůřáků, UV záření
Období kúry: léto
Obsahuje látku: pycnogenol (Pinus maritima)

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny