Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Bi-iomare caps - otázky a odpovědi

1. Jak působí v organismu?
Přípravek aktivizuje imunitní systém, podporuje rychlou reakci organismu na infekci z hlediska tvorby T lymfocytů. Pokud vůbec dojde k onemocnění, nemoci mají mnohem lehčí průběh. Přípravek pozitivním způsobem ovlivňuje stárnutí organismu z hlediska optimální tvorby ochranných buněčných membrán. Dále omezuje poškození organismu při rakovinovém onemocnění, při následné léčbě ozařováním nebo chemoterapií. Umožňuje pokračovat v léčbě bez poškození zdravých buněk, u nichž dochází k tvorbě lépe vybudovaných buněčných membrán. Rovněž výrazným způsobem omezuje růst a tvorbu rakovinových buněk.

2. Kdy je vhodné jej doporučit?
- v případě oslabení organismu
- při podpoře obnovy krvetvorby (úrazy, dárcovství krve apod.)
- při poruchách krvetvorby (anémie neboli chudokrevnost)
- při útlumech funkce kostní dřeně po otravách toxickými látkami
- u opakovaných onemocnění typu rýma, chřipka, angína, kašel
- u oslabených jedinců v období zvýšených nákaz
- při dlouhodobém užívání léků (antibiotika, antirevmatika, analgetika, kortikoidy)
- posiluje organismus po prodělaných těžkých a dlouhodobých nemocích
- výborné zkušenosti jsou u onemocnění způsobených poruchou imunitního systému, jako jsou alergie, astma, artritida apod.
- při rakovinových onemocněních

3. Je účinnou ochranou pro určité profese, oblasti lidského života?
Tento preparát je doporučován jako pomoc u osob, které se pohybují v místech se zvýšeným výskytem záření, a to u jaderných fyziků, zaměstnanců jaderných elektráren a obyvatel blízkého okolí, zaměstnanců radiologických a radiodiagnostických pracovišť, u pracovníků uranových dolů, pilotů, letušek a také u lidí, používajících při své práci mobilní komunikační a výpočetní techniku.

4. Kdy je vhodné začít s jeho užíváním u nádorových onemocnění?
Doporučený způsob podávání je samozřejmě ihned po zjištění onemocnění s důrazem na nutnost podávání minimálně 2 týdny před nástupem léčby ozařováním, případně chemoterapií. Po skončení terapie je nutné pokračovat v užívání alespoň 3 měsíce.

5. Jaké dávkování u různých problémů je vhodné doporučit?
U imunitních onemocnění dospělí 2 kapsle 3 x denně. Děti 1 - 2 kapsle denně, v začátcích onemocnění je možné zvýšit. U onkologických onemocnění 6 - 12 kapslí v průběhu dne, je vhodná konzultace s lékařem poradenské služby Finclubu.6. Proč bychom jej měli užívat, když se účinné látky alkylglyceroly tvoří v lidském organismu?
Vlivem neustále se zhoršujícího životního prostředí, jako je např. zvýšený výskyt záření, vysoký obsah škodlivin v ovzduší, vodě i potravinách, je tvorba alkylglycerolů buď zcela zastavena, nebo je nedostatečná. Organismus není schopen po přechodnou dobu sám bez pomoci nastartovat imunitní procesy. Jejich doplnění u některých dříve jmenovaných skupin je zcela na místě.

7. Je možno přípravek doporučit malým dětem?
Ano, je to velmi osvědčená terapie. Je nutno podávat jej s ohledem na hmotnost dítěte.

8. Lze jej dlouhodobě užívat při prachových, pylových alergiích?

Ano, dokonce je to vřele doporučováno.

9. Po jaké době můžeme zhruba očekávat zlepšení?

Při zhoršení obranyschopnosti organismu je situace individuální, můžeme však očekávat lehčí průběh nemoci. Zlepšení zdravotního stavu závisí i na celé řadě dalších faktorů, jako je např. výživa, stres atd. Dle současných zkušeností se toto zlepšování pohybuje od 1 - 2 měsíců do zhruba 1 roku za dodržení podmínky pravidelného užívání Bi-iomare caps.

Dr. Aimo Niskanen, vedoucí výzkumu firmy Hankintatukku Oy ve Finsku
Časopis FINCLUB 1/99

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny