Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Čas na úklid v našich střevech

Je tu zima v plné síle. Teplé letní i příjemné podzimní měsíce jsou dávno za námi. Bylo toobdobí zvýšené aktivity, které nám z hlediska emocí poskytlo radost a pozitivní energii,pocit stability a rovnováhy.Nyní - po svátečním hodování - bychom se rádi zbavili „střevních nánosů“ a zároveň si posilniliimunitu. Pokud budeme dodržovat pravidla správné výživy, náš trávicí systém se nám odvděčíbezchybným fungováním. Řádnou péčí o tlusté střevo ho nejen očistíme, ale i posilníme- odmění se nám pak silnější obranyschopností, vždyť právě ve střevech mámeasi 90 % naší imunity!

Nebudou nás tolik ohrožovat zimní mrazy ani jarní studené počasí a spolu s nimi i infekce,nákazy, viry a bakterie. Je třeba pamatovat i na parazity, které jsou ve střehu a přemýšlejí o tom,jak se dostat do našeho těla a užít si tam hostinu. Chopí se příležitosti, jakmile si např. dámene dost dobře umyté ovoce nebo zeleninu.

Zdravá střeva se vám odmění silnější imunitou

Využijte možnosti, které poskytují přípravky Finclubu.

Chloretabs - jako „střeva čistící“ kartáč
Chloretabs obsahuje sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je zdrojem největšíhomnožství chlorofylu a speciálního chlorella růstového faktoru CGF.
Obsahuje také vlákninu, vitamíny, stopové prvky a všechny esenciální aminokyseliny.Chlorella působí očistně a protiplísňově.
Má schopnost absorbovat a odstranit z těla nečistoty, zejména těžké kovy.

Candimis obsahuje olej z oregána (Origanum vulgare).
Jeho hlavní složkou je éterický olejíček, zdroj velmi hodnotného carvacrolu,který má antiseptické vlastnosti a působí jako látka proti plísním i proti parazitům.
V našem přípravku Candimis je v porovnání s konkurenčními doplňky stravyvelmi vysoký podíl carvacrolu (až 75 - 85 %).

Detoxitabs je obzvláště bohatý na sloučeniny, které pomohou vyloučit z našeho organismutoxické látky. Obsahuje BroccoRaphanin™ - extrakt z brokolice, který hraje důležitou roli jakpři detoxikaci těla, tak při jeho imunitní ochraně.
Účinnou látkou v BroccoRaphaninu™ je sulforafan glukosinolát. Díky němu dochází k přeměnětoxických substancí na „tekutou rozpustnou“ formu, která je snadněji vylučovaná a eliminovanáz těla ven. Sulforafan je látka přítomná v brukvovité zelenině, zejména v brokolici, květáku, zelía kapustě. Jeho nejvyšší koncentrace se vyskytuje v klíčcích brokolice.
Působí jako antioxidant, aktivuje v organismu buňky, které produkují enzymy ochraňujícípřed volnými kyslíkovými radikály a záněty.Vědecké výzkumy mu připisují velký význam v ochraně před nádorovými nemocemi.

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny