Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Finedrinky

Pitný režim je správné doplňování tekutin, nezbytné pro lidský organismus. Je to hlavní způsob, jak vyrovnat ztráty tekutin a minerálů v těle. Dostatek tekutin totiž zajišťuje správnou látkovou výměnu i chod fyzických a psychických funkcí v těle.

Hypotonické nápoje (patří mezi ně např. voda, minerálky, čaje) jsou nápoje s koncentrací nižší, než-li je koncentrace buňek, takže buňky dostatečně zásobují tekutinou a účelně zahánějí žízeň.

Kdy Finedrink Instant pomáhá:

  • zvyšuje obranyschopnost organismu proti infekcím a nachlazení,
  • urychluje regeneraci organismu po nemoci,
  • pozitivně působí proti únavě,
  • má kladný vliv na svalovou tkáň,
  • podporuje fyzický a psychický výkon,
  • stimuluje funkci štítné žlázy a látkovou výměnu,
  • má antioxidační účinek,
  • je obranou proti vzniku civilizačních onemocnění,
  • podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.

Finedrink se výborně uplatní jako nápoj do školy na svačinu - zkušenosti dokazují příznivý efekt na snížení nemocnosti a zvýšení pozornosti, snížení únavy a roztěkanosti dětí. Je vhodný do školy, na dětské tábory, na dovolenou a všude, kde si jen vzpomenete.
Nevhodný pro nemocné fenylketonurií. Není vhodný pro děti do 3 let. Schváleno Antidopingovým výborem ČR - vhodný pro registrované sportovce.

Finedrink sirup
Finedrink (dvoulitrové balení) rozmícháme pouze ve 2 dl vody. Vznikne tak hustý sirup, který se nám bude hodit v dalších receptech.

Ledový čaj
Vychlazený ovocný nebo bylinný čaj ochutíme finedrinkovým sirupem.

Jahodový koktejl
2 cl (20 ml) finedrinkového jahodového sirupu našleháme s 2 dl mléka.

Tropický drink
Směs sekaného čerstvého tropického ovoce dáme do vysoké sklenice a zalijeme citronovým Finedrinkem, přidáme led.

Máčené piškoty
Při přípravě pohárů občas kromě ovoce či zmrzliny sáhneme i po piškotech máčených v ovocné šťávě. Pokud ale žádnou šťávu nemáme po ruce, stačí v malém množství vody rozpustit Finedrink - piškoty máčené v tomto drinku jsou velmi osvěžující.

Ovocný jogurt
Malý Finedrink zamícháme do bílého jogurtu. Takto vznikne ochucený jogurt, který je výborný pro děti neholdující příliš čistému bílému jogurtu.

Ovocná poleva
Na piškotový korpus klademe ovoce a místo želatiny zaléváme pudinkem, který jsme uvařili v ovocné finedrinkové šťávě. Jaký je postup? V malém množství vody rozpustíme 2 - 3 kusy malých Finedrinků (nejlepší jsou pomerančové a jahodové), tuto „šťávu“ zamícháme do vařícího pudinku, dosladíme, krátce povaříme a zalijeme pokladené ovoce. Krájíme po ztuhnutí.

Těstovinový salát
Uvařené těstoviny důkladně vychladíme. Zalijeme bílým jogurtem, ke kterému jsme dle vlastní chuti přidali citronový sirup Finedrink, a dozdobíme ovocem.

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny