Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

O Finclubu

Jsme nezávislým distributorem české firmy Finclub plus a. s. , která je na našem trhu již od roku 1993 a v roce 2010 obdržela prestižní ocenění TOP CZECH QUALITY (nejvyšší česká kvalita managementu, výrobků a služeb). V oboru doplňků stravy se řadí mezi špičku. Na náš trh přináší velmi kvalitní přírodní doplňky stravy z Finska, které již pomohly mnoha lidem, dále španělské profesionální čistící prostředky firmy CODINA a španělskou, finskou a kanadskou přírodní kosmetiku.

Všechny finské preparáty jsou od výrobce Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a je jedním z předních světových producentů přírodních parafarmak. Finclub je strategickým a největším partnerem této společnosti, zastřešujícím distribuci a servis ve střední Evropě.


Finclub spolupracuje s více než 2000 lékaři, sdruženými v lékařském grémiu. Tito odborníci jsou garantem zveřejňovaných informací celého programu péče o zdraví. Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.


Kvalita je pro Finclub klíčovým slovem. Ať se již jedná o kvalitu produktů či dodavatelů, tak i o kvalitu informací, které poskytují. Ve společnosti je zaveden systém řízení jakosti ISO 9001:2001.

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny