Produkty Finclub
Vyhledat produkty

Jak posílit imunitu? E-book
Novinky
.

 


Sdílet aktuální stránku.

Proč vypadáme starší, než jsme?

Na stárnutí mají vliv dva faktory:
1.genetika, tedy to, co nám bylo dáno předky
2.prostředí, ve kterém se pohybujeme, spolu se životním stylem, jejž vedeme.
A to, jak žijeme,má na náš vzhled mnohem větší vliv, než si uvědomujeme.
Dobrá zpráva je, že ačkoli genetiku neovlivníme, vše ostatní je pouze v našich rukou.

Mnohé zkušenosti i studie potvrzují, že ač toužíme být mladí, moc pro to neděláme.
Podle výzkumů průměrná žena vypadá o více než čtyři roky starší, než ve skutečnosti je.

Čtvrtina žen se trápí stárnutím zhruba deset minut denně, což je dva a půl dne za rok!
Přitom co se jejich návyků týče, zjištění bylo překvapivé – problém je v negativním postoji a nezájmu:

 • Pětina žen nepoužívá žádný pleťový krém.
 • Více než 40 % žádnou ochranu před sluncem.
 • Čtvrtina se stravuje pravidelně ve fastfoodu.
 • Průměrná žena vypije 90 litrů alkoholických nápojů a vykouří 894 cigaret ročně

Znáte návyky, které přispívají k rychlejšímu stárnutí? Jeden z nich si dnes můžeme rozebrat:

SLUNCE

Je jedním z hlavních důvodů vzniku vrásek, protože opalování rozhodně není prospěšné ani pro zdraví, ani pro vzhled. Snědá pokožka je ve skutečnosti projevem toho, že se UV záření dostalo až dovnitř kůže a poškodilo její strukturu.
Říká se tomu FOTO stárnutí – objevuje se suchá pokožka, nepravidelnosti na kůži, pigmentace, žlutavá barva, hluboké vrásky. Struktura kolagenu se mění, vzniká akumulace elastinu.

Co se pak děje:
Vidíme na tváři a dekoltu větší množství vrásek, ale i sušší, sluncem dehydratovanou pleť a výraznější pigmentové skvrny. Přitom řešení je snadné – používat správné hydratační krémy při každém pohybu mimo domov, a to nejen na obličeji a rukou, tj. partiích, které jsou oděvem chráněné nejméně, a tudíž vnějšímu prostředí neustále vystavovány, ale také dekoltu, kde je kůže obzvlášť náchylná na poškození sluncem.

Proč používat Hydratační obličejový krém?

 • Výživu dodávají pleti složky obsažené v červeném ovoci
 • Užitečná kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších složek lidské kůže. Zajišťuje její vlhkost, pevnost a pružnost. Kůži především hydratuje a současně vytváří v podkoží síťovou strukturu, která pomáhá určovat sílu pokožky.
 • Kyselina hyaluronová, která se vpraví do poškozené, dehydratované kůže, na sebe začne vázat vodu a tím kůži regeneruje, napíná a zlepšuje její pružnost. Pleť je výrazně pevnější, hladší, jemnější, stahují se póry. Prostě i na povrchu je znát, že se „opravuje“.
 • Jako protein může kyselina hyaluronová pojmout až 1000 násobek vlastní hmotnosti ve vodě a je známo, že hraje důležitou roli v procesu stárnutí. Nízký příjem kyseliny hyaluronové, ať už prostřednictvím stravy nebo jinými způsoby, vede k tvorbě vrásek způsobené dehydratací a ke stárnutí obecně.
 • Kromě antioxidačních látek působí příznivě i vitamíny a polysacharidy.

Způsob použití hydratačního krému:
Používejte výrobek každé ráno po celkovém vyčistění pleti na obličeji a krku. Roztírejte jej formou lehké masáže při kruhovém pohybu a vyhněte se při aplikaci oblasti očí. Pro dosažení perfektních výsledků aplikujte před použitím tohoto krému čisticí obličejový gel Anian.
Výrobek neobsahuje barviva a je dermatologicky testován.


V čem je výborný Antioxidační obličejový krém proti vráskám?

 • Přispívá účinně k potlačení známek stárnutí pleti, které je způsobeno volnými radikály a oxidanty produkovanými světlem a dalšími škodlivými interními i externími procesy a faktory.
 • Oligopeptidy (*Oligopeptidy, podobné částem molekuly botulotoxinu) uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci rychle vyhlazují
 • kyselina hyalurová udržuje optimální rovnováhu vody v pokožce - přispívá k udržení hladké a homogenní pleti, zlepšují její elasticitou a hydrataci, poskytuje pleti mladistvý vzhled.
 • Aloe Vera pleť zklidňuje a vyživuje.
 • Obsahuje vitamín B5, B6, vitamín C, E, Aloe Vera a máslo Karité.
 • Karité, známé též jako Shea Butter neboli bambucké máslo, se získává ze semen plodů afrického stromu Shea. Pěstuje se v nezatížené volné přírodě, jeho semena se ručně sbírají a pak se suší na slunci. Poté se praží a následně se ručně zpracovávají pro výrobu másla. Máslo Karité je tradičně oblíbeným a osvědčeným prostředkem pro péči o pleť a přírodní ochranou proti UV záření.
 • Krém zanechává pokožkou jemnou a vláčnou, navíc na ní vytvoří jemný ochranný film, který dlouhodobě chrání pokožku před volnými radikály a zpomaluje stárnutí.

Způsob použití:
Aplikujte ráno a večer po očistění pleti na obličeji a krku. Výrobek vmasírujte do pleti lehkými krouživými pohyby. Vyhýbejte se oblasti očí.
Výrobek je dermatologicky testován.

Zámečnictví - Novinky ze světa zdraví - Balkónové zábradlí - Elektronické součástky - Pronájem plošiny